Hakkımızda

Hakkımızda

Zuhal OYGUR

2001 yılında Ege üniversitesi diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur ve Aynı yıl İstanbul da meslek hayatına başlamıştır. Çeşitli kliniklerde çalışırken aynı zamanda kurslara katılarak kendini mesleki anlamda geliştirmiştir. Bayındır diş klinikleri, Acibadem hastanelerinde diş hekimi olarak çalışmiştir. Dentaworld kliniğinde de hem direktör hem diş hekimi olarak çalıştıktan sonrakendi kliniğini açmaya karar vermiştir.
Bu kliniklerde çalıştığı dönemlerde de yurt içi ve yr dışında endodontik tedavi restorasyonlar, implant tedavileri ve implant üstü protezler, lamina restorasyonları ve ortodonti kurslarına katılarak mesleğinde kendini geliştirmiştir. Aynı zamanda kongre ve fuarlara katılım göstermiştir. 2014 yılından itibaren Nişantaşı’nda kendi kliniğinde hizmet vermektedir.
Bunun yanı sıra boş zamanlarında cam tasarım sanatıyla ilgilenmektedir.

Kliniğimiz

Modern teknolojinin imkanlarını ve sağlık sektörünün getirdiği yenilikleri kullanarak oluşturduğumuz kliniğimiz İstanbul'un merkezi konumu olan Nişantaşı semtinde hizmet vermektedir. Tamamen hasta odaklı çalışmakta ve kaliteyi sunmayı hedeflemekteyiz.

Hizmetlerimiz
İlk Muayene ve Radyoloji
Hastanın ilk olarak karşılandığı, ağız ve diş sağlığı problemlerinin teşhis edildiği bölümdür.
Estetik Diş Hekimliği
Günümüzde gerek yoğun iş yaşantısı gerekse sosyal yaşantı, teknolojinin hızlı gelişmesi ile göreslliği ön plana taşımaktadır. Bireylerin de bu oranda diş hekimliğinde estetik beklentileri artmaktadır. Bu şekilde estetik dişhekimliği gelişmektedir.
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
Ağız Diş ve Çene Cerrahisi ağız, diş ve çene bölgesindeki hastalıkların tanı ve tedavisini içerir.
Implantoloji
Ağızda çeşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerine hastaların çiğneme ve estetik fonksiyonlarını geri kazandırmak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökü gören vidalardır.
Diş Hastalıkları ve Tedavisi
Dişin ağızda görünen kısmına kuron, ağızda görünmeyen, kemik içinde kalan kısmına da kök adı verilir. Dişimiz birkaç tabakadan oluşur. Kuron kısmının en dışında yani ağzımızda görülen kısım mine adını alır.
Protetik Diş Tedavisi
Çeşitli nedenlerle agızda kaybedilmiş dişlerin yerine hastanın çiğneme ve konuşma fonksiyonlarını geri kazandırmak için yapılan yapay ve estetik dişlere diş protezleri adı verilir.

Copyrights © 2019 Güneydent